}}

La Hechicera 0,7l 40%

Kód: 70
Neohodnoceno
Značka: La Hechicera
1 299 Kč

La Hechicera (Čarodějka) v dárkovém balení. La Hechicera je jemný vyzrálý rum z oblasti jižní Kolumbie. Jedná se o směs rumů dvanácti až jednadvacetiletých, která zraje v sudech z bílého amerického dubu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento „přírodní“ rum bez přídavků a cukru si ponechává originální vlastnosti ušlechtilého dřeva. Očekávejte hluboký dřevitý rum s tóny typickými pro Karibik, následně v ústech ucítíte výrazné tóny tabáku a pražené kávy. Svou jemnost a nasládlost získává díky dlouhému procesu zrání, který je věrný tradičním způsobům výroby rumu, proto nevyžaduje žádnou další úpravu, zůstává pouze jeho přirozený lesk.
Tradiční lahev s originální kolumbijskou pečetí přitahuje zvědavé pohledy a samotný obsah je odborníky označován jako „tekuté zlato“. Byl vyhlášen v San Franciscu Rumem roku 2013. Rodina Riascos vyrábí v Kolumbii jedinečné rumy už přes 50 let, a to s nekompromisní oddaností kvalitě a chuti. Cestují po Karibiku a objevují nejlepší suroviny a spolupracují jen s nejlepšími a nejtalentovanějšími mistry blendery. Za tři generace si rodina vytvořila svůj vlastní rukopis a historii.


Chuť: švestková marmeláda, tmavá čokoláda, špetka čili, černý pepř, skořice, kůra z kasie.
Vůně: kávová zrna, čokoláda, lístky jitrocele, peprmint, vanilkový krém.
Konec: muškátový oříšek, kakao, vanilka, zrnka pepře.
Barva: zlatá, lesklá.