Obchodní podmínky

Nákupní řád

Provozovatelem internetového obchodu eshop.mrbrut.cz je společnost MR.BRUT a.s., IČ: 077 13 771 se sídlem Platnéřská 88/9, Staré Město, 110 00 Praha, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném MS v Praze v oddíle B, vložce č. 24019 (dále jen „MR.BRUT“) která je maloobchodním prodejcem a neprodává lihoviny osobám mladším 18ti let. MR.BRUT není registrovaným distributorem lihu a nabízené lihoviny jsou určeny exklusivně pro konečnou spotřebu jeho zákazníků, nikoli tedy k dalšímu prodeji.

Tento nákupní řád shrnuje vzájemný obchodní vztah, podmínky, pravidla, práva a povinnosti mezi Vámi, tedy nakupujícím zákazníkem (dále jen „Kupující“) a MR.BRUT.

MR.BRUT si vyhrazuje právo kdykoliv změnit ceny v obchodě bez předchozího upozornění zákazníků. Ceny uváděné na internetových stránkách jsou vždy platné a závazné v okamžik uskutečnění objednávky a jejího potvrzení ze strany MR.BRUT.

MR.BRUT je plátcem DPH. Všechny ceny uváděné na internetových stránkách obchodu jsou zobrazovány dle volby s DPH nebo bez DPH. Na každý nákup je vystavován daňový doklad - faktura, která je předávána v zásilce společně s ujednaným předmětem koupě.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Účtenku zákazník dostane nejdříve elektronicky a následně při přijetí zboží i fyzicky. Účtenka EET se bude vystavovat při platbách v hotovosti, kdy zboží předává přímo zaměstnanec firmy MR.BRUT a platbě kartou.

Objednávku zboží z internetového obchodu eshop@mrbrut.cz lze učinit prostřednictvím internetu, emailem, nebo telefonicky na kontaktech uvedených v sekci „kontakty“ s tím, že MR.BRUT si v případě e-mailových a telefonických objednávek vyhrazuje právo na konfirmaci takové objednávky prostřednictvím internetu s tím, že zákazníkovi s vyplněním takové objednávky pomůže. Po zadání objednávky do objednávkového systému a jejím potvrzením ze strany MR.BRUT je objednávka na základě platných právních předpisů považovaná za uzavřenou kupní smlouvu a tedy za objednávku závaznou.

Kupující odesláním objednávky stvrzuje, že není osobou mladší 18 let a souhlasí se skutečností, že jej Prodávající může v souvislosti s jeho objednávkou požádat o prokázání splnění podmínky dle § 12 odst. 1 pís. a) zákona č. 379/2005 Sb., v platném znění – především pak výzvou k předložení kopie průkazu totožnosti kupujícího a zavazuje se této výzvě vyhovět. Na tuto žádost prodávajícího je kupující povinen reagovat v přiměřené lhůtě, kterou určí prodávající. Neprokázání této podmínky Kupujícím na žádost prodávajícího je důvodem ke zrušení objednávky a odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího.

Zrušit objednávku před vyexpedováním je možné kdykoliv, a to zasláním emailu na adresu eshop@mrbrut.cz, případně písemně na adresu Sokolovská 73/63, Karlín, 186 00, Praha 8. Při zrušení objednávky je Kupující povinen uvést:

 1. své identifikační údaje
 2. číslo objednávky
 3. vůli zrušit objednávku

Kupující právo od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí plnění, a to bez udání důvodů. Zboží musí být vráceno na adresu MR.BRUT - Sokolovská 73/63, Karlín, 186 00, Praha 8. Zboží musí být originálně zabaleno, bez vad a dalšího poškození a v původně zakoupeném množství. Na vrácení zboží je zároveň potřeba upozornit MR.BRUT pomocí emailu, odeslaného na email alena@simplybar.com, obsahující tyto informace: žádost o odstoupení od smlouvy, příjmení a jméno kupujícího, uvedení čísla objednávky a uvedení čísla bankovního účtu, na který bude Zákazník požadovat vrácení uhrazení částky. Součástí vracené zásilky musí být kopie dokladu o koupi - faktura.

Na základě takto vráceného zboží budou MR.BRUT neprodleně vráceny i peníze za objednané zboží a to ve výši částky, za kterou bylo zboží koupeno. Z částky nebude odečtena cena poštovného, byla-li připočtena při odeslání objednávky. V případě nedodržení výše uvedených podmínek nebude MR.BRUT schopen akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady Kupujícího zpět na adresu, ze které jej MR.BRUT obdržel.

Kupující bere na vědomí, že většina zboží nabízeného MR.BRUT je vyexpedována do 1-5 pracovních dnů. Doba dodání balíků kurýrní službou trvá obvykle 1-3 dny, tudíž celková doba dodání by neměla přesáhnout 1-7 pracovních dnů. Kupující dále bere na vědomí, že SimplyBar nemůže ovlivňovat doručovací doby kurýrní služby.

V případě, že MR.BRUT není schopen zajistit dodání zboží v rámci 1 týdne, bude o této skutečnosti informovat Kupujícího a dohodnou se na postupu a době dodání.

Platba a doprava

Platbu za nákup je možno uskutečnit:

 1. Převodem na bankovní účet MR.BRUT (Raiffeisen Bank, č.ú.: 1345657002/5500) - zboží je vyexpedováno až po připsání peněžní částky na účet Prodávajícího.
 2. Dobírkou- platba probíhá při předávání zboží kurýrní, či doručovatelskou společností.
 3. On-line platební bránou - zboží expedujeme obratem.

Dopravu zakoupeného zboží je možno uskutečnit dle následujících možností:

 • Přepravní službou po území celé ČR.
 • Přepravní službou po Praze.
 • Osobním odběrem na adrese: Mr.Brut, Sokolovská 73/63, Praha Karlín, 186 00

Jednotlivé způsoby plateb a ceny zboží jsou viditelné při odesílání objednávky. Jejich aktuální nabídka může být různá pro jednotlivé Kupující. Cena dopravy se odvíjí dle způsobu zvoleným Kupujícím a množství objednaného zboží.

Ceny dopravného pro ČR

 • 150 Kč při objednávce do 5000 Kč s DPH a platbě při objednání
 • 185 Kč při objednávce do 5000 Kč s DPH a platbě při dodání
 • zdarma při objednávce nad 5000 Kč,- Kč s DPH
 • zdarma při osobním odběru

Zákazník má povinnost zboží při přebírání pečlivě zkontrolovat a ověřit, zda má neporušený obal a zda dodané zboží odpovídá kupní smlouvě.

Ostatní ujednání

MR.BRUT si vymiňuje právo zrušit objednávku v případech, kdy:

 1. má pochybnosti o plnoletosti Kupujícího, které nejsou Kupujícím bez zbytečného odkladu odstraněny,
 2. není schopen doručit zboží v daném termínu a množství, v případech, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává.

Kupující bere na vědomí, že dodací lhůta se vždy prodlužuje o dobu, po kterou trvají pochybnosti MR.BRUT o plnoletosti Kupujícího.

Ochrana osobních údajů Kupujících probíhá v souladu s platnými zákony na území České republiky.

Reklamace zboží probíhá v souladu s platnými zákony na území České republiky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení