Reklamační řád

Doručovací adresa a kontakt pro reklamace

MR.BRUT a.s.
Sokolovská 73/63, Karlín, 186 00, Praha 8

Balík označte jako REKLAMACE. Znečištěné zboží či poškozený balík bude zaslán zpět bez nároku na reklamaci!

Tel.: +420 739 080 664, email.: eshop@mrbrut.cz

Kupující právo od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí plnění, a to bez udání důvodů. Zboží musí být vráceno na adresu MR.BRUT - Sokolovská 73/63, Karlín, 186 00, Praha 8. Zboží musí být originálně zabaleno, bez vad a dalšího poškození a v původně zakoupeném množství. Na vrácení zboží je zároveň potřeba upozornit MR.BRUT pomocí emailu, odeslaného na email alena@simplybar.com, obsahující tyto informace: žádost o odstoupení od smlouvy, příjmení a jméno kupujícího, uvedení čísla objednávky a uvedení čísla bankovního účtu, na který bude Zákazník požadovat vrácení uhrazení částky. Součástí vracené zásilky musí být kopie dokladu o koupi - faktura.

Na základě takto vráceného zboží budou MR.BRUT neprodleně vráceny i peníze za objednané zboží a to ve výši částky, za kterou bylo zboží koupeno. Z částky nebude odečtena cena poštovného, byla-li připočtena při odeslání objednávky. V případě nedodržení výše uvedených podmínek nebude MR.BRUT schopen akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady Kupujícího zpět na adresu, ze které jej MR.BRUT obdržel.

Kupující bere na vědomí, že většina zboží nabízeného MR.BRUT je vyexpedována do 1-5 pracovních dnů. Doba dodání balíků kurýrní službou trvá obvykle 1-3 dny, tudíž celková doba dodání by neměla přesáhnout 1-7 pracovních dnů. Kupující dále bere na vědomí, že SimplyBar nemůže ovlivňovat doručovací doby kurýrní služby.

V případě, že MR.BRUT není schopen zajistit dodání zboží v rámci 1 týdne, bude o této skutečnosti informovat Kupujícího a dohodnou se na postupu a době dodání.

Závěrečné ustanovení

Tento reklamační řád je účinný od 1. ledna 2015. Změny vyhrazeny.

Provozovatel

MR.BRUT a.s.
Sokolovská 73/63

186 00 Praha 8

IČO: 07713771

Tel.: +420 739 080 664

Email.: eshop@mrbrut.cz

Vzorové odstoupení od smlouvy
……………………………………………………………………

Prodávající:

Název a adresa provozovny dle dokladu

Kupující:

Jméno a příjmení

Adresa, telefon a email

Číslo bankovního účtu

Věc:

Oznamuji Vám, že dle ustanovení § 1829 zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku odstupuji od smlouvy o nákupu níže uvedeného zboží.

Číslo objednávky
Kód zboží

Datum a podpis

 

…………………………………….

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení